Dodací a platební podmínky

Platné od 1. 9. 2018 do 31. 12. 2019

Dodací podmínky

Objednané zboží je možné si vyzvednout osobně (osobní odběr) v provozovně prodávajícího v Chotyni a nebo v Mladé Boleslavi (na adrese Pod Borkem 313), nebo je zboží přepraveno na místo určené kupujícím.

Způsob přepravy zboží je volen v závislosti na požadavcích kupujícího a podle nákladů na přepravu, tak aby bylo dosaženo nejoptimálnějšího řešení.

Standardně se zboží odesílá přepravní službou, kde se cena přepravy stanovuje podle platného ceníku přepravce. V případě domluvy nebo zvláštních případů může prodávající poskytnout vlastní dopravu dle ceníku.

Cena přepravy se stanovuje na základě hmotnosti a objemu objednávky dle platného ceníku přepravce.

V případě, že má kupující nárok na přepravu zdarma a požaduje jiný, než nákladově nejoptimálnější způsob přepravy, může prodávající požadovat úhradu rozdílu ceny přepravy požadované kupujícím a přepravy optimální.

Výše objednávky je stanovena v cenách bez DPH po odečtení rabatu a slev.

Uvedené ceny a výše objednávky jsou bez DPH. 

Dodací lhůta

Standardní dodací lhůta je 10 pracovních dní při objednávce do 25 ks hydrantových systémů, při větším počtu či pokud není zboží připraveno skladem nebo se nejedná o nestandardní zakázkovou výrobu, v tomto případě je dodací lhůta domluvena individuálně.

V rámci objednávky je možné přiobjednat službu Garance7, v takovém případě je dodávka expedována tak, aby ji zákazník obdržel do 7dní. 

Platební podmínky

Prodávající akceptuje platbu bankovním převodem formou zálohy, platbu na fakturu se splatností a na dobírku. Standardně je zboží dodáváno na fakturu se splatností 30 dnů.

Poplatek za dobírku činí 99 Kč bez DPH.

Způsob platby je nutno uvést v objednávce. V případě, že nebude způsob platby uveden, bude zvolen standardní způsob platby.

Reklamace a záruka

Na veškeré zboží se vztahuje lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu, vždy se pokusíme vyřešit reklamaci k Vaší spokojenosti, dle platného právního řádu. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

  • Záruka se nevztahuje na vady vzniklé:
    • běžným opotřebením při používání
    • nesprávným použitím výrobku
    • nesprávným skladováním

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží naší společností.

Práškové lakování

Pro práškové lakování je každá zakázka domluvena individuálně a podmínky jsou určeny dle konkrétní objednávky anebo rámcové smlouvy.

0
VELKOOBCHOD
close slider

    Potřebujete objednat více kusů? Obraťte se na nás pro speciální velkoobchodní ceny.